O nás

Pod našou značkou Techsummit Events® už 4. rok prinášame témy v oblasti Fintech a Insurtech cez konferenciu Fintechsummit. Zároveň si budujeme o nás odborné povedomie, o čom svedčia stovky špičkových speakrov, ktorých sa nám podarilo prilákať na aktuálne témy.

Ako nevyhnutnú súčasť pozície na trhu vnímame aj budovanie komunity. Novinkou tohto roku je, že sme štandardnú konferenciu zväčšili na nový formát FINWEEK. Medzi naše príklady úspešnej spolupráce patrí aj aktuálne zakladajúca sa asociácia FINAS, ktorá si dala za jeden zo svojich cieľov vytvoriť podmienky pre rozvoj finančného sveta technológií pre slovenské, ale aj zahraničné spoločnosti.

Pracujeme na tom, aby sme pokrývali všetky témy, ktoré súvisia s finančným svetom od vzdelávania, cez investície až po finančné technológie. Našou ambíciou je vytvoriť aktívny investičný portál „Investičný klub“ , kde by sa pravidelne publikovali relevantné investičné príležitosti od neštandardných až po tie štandardné.

Validáciu investičných príležitostí by mala schvaľovať nezávislá komisia odborníkov. Súčasťou budovania komunity by mali byt pravidelné stretnutia, vzdelávanie a komunikovanie investičných príležitostí na Slovensku, ale aj do zahraničia.

Uvidíš aj tieto investičné príležitosti

Možnosti zapojenia sa do Investsummit

Prezentujúci

Mám investičnú príležitosť, ako sa môžem zapojiť?

15 minútová prezentácia (“pitch”) investičnej príležitosti

  • Vaša prezentácia bude zaradená do jednej z našich kategórií (tradičné alebo alternatívne investovanie) a pred každou z nich prebehne krátka diskusia odborníkov v štúdiu na tému danej kategórie
  • Po odvysielaní prezentácie bude nasledovať krátke zhodnotenie investičných príležitostí moderátorom a odborníkmi priamo v štúdiu
  • Dôležitou súčasťou je Q&A odborníkov a aj divákov na každého prezentujúceho cez aplikáciu Slido hneď po odvysielaní konkrétnych investičných príležitostí

Čo si z toho odnesiem?

Naším hlavným cieľom je získať záujemcov o Váš produkt počas Investsummitu a cez našu kampaň. V prípade, že účastník, ktorý bude sledovať Vašu prezentáciu, ale neprejaví v danom čase konkrétny záujem o viac informácií, vieme poslať remarketingovu kampaň o Vašom produkte a získať tak dopyt pre Vašu investičnú príležitosť.

Okrem toho získate aj neoceniteľnú priamu interakciu ohľadom Vašej investičnej príležitosti s odborníkmi a potencionálnymi záujemcami v podobe Q&A priamo počas Investsummitu.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať (kontakty nájdete TU)

Detailný program Investsummitu a produkcia prezentácie na stiahnutie TU.

Účastník

Chcem investovať, ako postupovať?

Stačí ak sa prihlásite na náš Live streaming a získate nové informácie o unikátnych investičných príležitostiach počas 15 minútových prezentácií, ktoré budú ponúkať spoločnosti z rôznych investičných odvetví od tých tradičných až po alternatívne a v neposlednom rade s pomocou názorov viacerých odborníkov získate detailný prehlaď o produktoch a sami si môžete vybrať akým smerom sa budete uberať.

Navyše sa budete môcť aj priamo zapojiť do diskusie cez Slido a získať viac informácií ohľadom investičnej príležitosti, ktorá Vás zaujala. Odpovedať Vám budú priamo zástupcovia investičných spoločností!

Registrovať sa môžete TU.

Základná účasť pre divákov Investsummitu je bezplatná.

Máte zaujem si pozrieť tieto investičné príležitosti?

Čo obsahuje členstvo vo VIP clube?

PRIPRAVUJEME

• Investičnú webovú platformu
• Networkingové eventy
• Vzdelávanie
• Pravidelný newsletter

Program

The current state of the digital euro in the European Union, legislation, concerns and benefits

Jonas Gross (DE)

Digital Euro Association

Anikó Szombati (HU)

Central Bank of Hungary

Peter Paluš (SK)

Permanent Representation of Slovakia to the European Union

09:20

Mica regulation and its adaptation across countries and sector

Rok Žvelc (SI)

DG FISMA, European Commission

Natália Michalovová (SK)

Prosman & Pavlovič Lawyer's office

Roman Chandoga (SK)

Ministry of Finance of the Slovak Republic

Peter Pénzeš (SK)

Národná banka Slovenska

11:05

The largest meeting of fintech ecosystems in Central Europe

Rostyslav Dyuk (UA)

Ukrainian Association of FinTech and Innovation Companies

Shmuel Ben-Tovim (IL)

The Israel Fintech Center

Slavomír Fabišík (SK)

stoke.finance

Martin Peter (SK)

Ministry of Finance of the Slovak Republic

13:30

Hlavný partner

Podporovateľ

Copyright Finweek. All rights reserved